سوالات متدوال

ایا خرید در این سایت نیاز به احراز هویت داره

بله، تمامی فعالیت ها در این سایت نیاز به احراز هویت کامل دارد

آیا امکان تماس تلفنی با واحد پشتیبانی وجود دارد؟

بله پشتیبانی در ساعات اداری و غیر تعطیل از طریق ای دی تلگرام و در صورت لزوم و مواقع اضطراری می توانید از طریق لینک تماس با ما در سایت اقدام بفرمایید

ایا سایت شما نماد اعتماد دارد؟

 به دلیل عدم تدوین قوانین کامل در مورد سایت هایی که در خصوص ارز های رمز نگاری شده و ارز های الکترونیکی فعالیت دارند هنوز به سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند نماد اعتماد داده نمی شود. سایت رسمی و اصلی شرکت پینار با بیش از 18 سال فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات و خدمات آی تی دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده و فعالیت رسمی این شرکت در انواع خدمات آی تی و آنلاین می باشد.
http://www.pinarnet.com

بیت کوین چیست؟

بیت کوین یک شبکه و ارز پرداخت جدید است. تراکنش های این شبکه به صورت همتا به همتا و بدون نیاز به واسطه ها انجام می شوند. این بدان معناست که ما برای انجام تراکنش ها نیاز به نهاد های متمرکز مانند بانک یا موسسات دیگر نداریم. تفاوت اصلی بیت کوین با ارزهای سنتی غیرمتمرکز بودن آن است. بیت کوین روی یک پایگاه داده غیرمتمرکز به اسم بلاک چین فعالیت می کند.

ارز دیجیتال چیست؟

ارزهای دیجیتال، ارزهایی هستند که از رمزنگاری برای انتقال در اینترنت استفاده می کنند، رمزنگاری های ارزهای دیجیتال غیرقابل هک و پیگیری هستند. ابتدا رمزنگاری در جنگ جهانی دوم برای انتقال پیام و فرمان های نظامی مورد استفاده قرار گرفت. در عصر دیجیتال، ریاضیات و علوم کامپیوتر برای امنیت ارتباطات، اطلاعات و انتقال پول مورد استفاده قرارگرفته اند. اولین ارز دیجیتال بیت کوین است که در سال ۲۰۰۹ ایجاد شد و اکنون پادشاه دنیای ارزهای دیجیتال است. در چند سال گذشته ارزهای دیجیتال زیادی معرفی و عرضه شده اند. در حال حاضر حدود ۹۰۰ ارز دیجیتال در بازارهای جهانی تجارت می شود.